Przemysłowy agregat chłodniczy Firma Carrier jest czołowym dostawcą wysoce efektywnych energetycznie systemów i usług mroźniczych, grzewczych i chłodniczych dla rynku przemysłowego. Po wyprodukowaniu ponad 20 000 działających dzisiaj systemów CO2 jesteśmy pionierami w stosowaniu chłodzenia CO2 i nadal przodujemy w postępie technologicznym na rynku. Firma Carrier stara się oferować najlepszy czynnik chłodniczy zgodnie ze specyfiką każdego zastosowania i wymaganiami klienta. Nasze zaawansowane procesy produkcyjne, opatentowane podzespoły i nowe materiały sprawiają, że CO2 jest wydajną technologią do szerokiego zakresu zastosowań, w tym centrów dystrybucyjnych, chłodni, przetwórstwa spożywczego, przemysłu farmaceutycznego i procesowego, ciepłownictwa, obiektów rekreacyjnych, szpitali i ciepłownictwa.

Oferujemy szeroką gamę systemów wspierających naszych klientów — od samodzielnych systemów chłodzenia po złożone rozwiązania grzewcze i chłodnicze. Nasz zespół specjalistów przemysłowych zapewnia dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie zarządzania zużyciem energii, zapewniania rozwiązań do cyklu życia i gwarantuje, że projekty są realizowane przy użyciu najbardziej optymalnych rozwiązań w oparciu o rzeczywiste potrzeby i wymagania klientów. Nasze rozwiązania są nie tylko energooszczędne, ale i przyjazne dla środowiska, ponieważ w trosce o środowisko stosujemy naturalne czynniki chłodnicze.

Aby dowiedzieć się, jak firma Carrier może pomóc Ci w zaspokojeniu Twoich potrzeb w zakresie mrożenia, ogrzewania i chłodzenia, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych. Nasz zespół specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań dla rynku przemysłowego.

Kontakt