Agregat chłodniczy CO2 do przechowywania w chłodniWraz ze wzrostem zapotrzebowania na chłodnie i dystrybucję rośnie zapotrzebowanie na zrównoważone i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na lepszą kontrolę i sprawniejsze zarządzanie zużyciem energii. W firmie Carrier jesteśmy ekspertami w sektorze łańcucha chłodniczego i specjalizujemy się w optymalizacji wydajności i zużycia energii przy zachowaniu elastyczności w całym obiekcie.

Nasz zespół specjalistów może pomóc Ci w całym procesie — od projektu po dostawę i obsługę, tak aby Twoje systemy zapewniały najniższe koszty cyklu życia i eksploatacji. Rozumiemy znaczenie minimalizacji wpływu emisji dwutlenku węgla, a stosowanie przez nas naturalnych czynników chłodniczych CO2 gwarantuje osiągnięcie tego celu.

Systemy chłodnicze zużywają ponad 90% energii w chłodni, ale dzięki wiedzy firmy Carrier możesz mieć pewność, że otrzymujesz najbardziej efektywne energetycznie i zrównoważone rozwiązania dostępne na rynku. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie przechowywania w warunkach chłodniczych i dystrybucji.