Přeskočit na hlavní obsah
SKLADOVÁNÍ CHLAZENÉHO ZBOŽÍ

Společnost Carrier Commercial Refrigeration je předním dodavatelem jak vysoce účinných chladicích systémů, tak i služeb. Před více než 15 lety se společnost Carrier stala průkopníkem v používání chladiva CO2 pro chlazení v maloobchodě s potravinami a od té doby v této oblasti postupně získává vedoucí postavení, přičemž do dnešního dne vyrobila více než 20 000 kompresorových jednotek s CO2 a zároveň se rozšířila i do aplikací s potřebou skladování chlazeného zboží.

Využili jsme pokročilé výrobní procesy, patentované komponenty a nové materiály, aby se CO2 stalo účinnou technologií pro chlazení široké škály velkokapacitních aplikací: distribučních center, skladů, zpracování potravin, sportovišť nebo tepelných čerpadel.

Naše dosavadní zkušenosti s nejrůznějšími aplikacemi potvrzují, že použití CO2 ve velkokapacitním chlazení je nejlepší technologií ve své třídě, která výrazně snižuje spotřebu energie a zároveň zajišťuje udržitelný chladicí řetězec.

Objevte vysokokapacitní chladicí systémy Carrier poháněné CO2!

TECHNOLOGIE
CO2OLtec® Evo

Systém Carrier CO2OLtec®Evo představuje díky patentované technologii modulovaného ejektoru a čerpadlu CO2 jedno z energeticky nejúčinnějších a ekologicky nejudržitelnějších řešení v oboru chlazení.

Nejpůsobivější ze všeho je, že technologie CO2OLtec®Evo pomáhá zákazníkům dosáhnout této působivé úrovně udržitelnosti při zachování optimálního výkonu a spolehlivosti a snížení nákladů na energii v průměru o 30 % ve srovnání se standardní transkritickou technologií.

Rekuperace tepla

Výroba chladu... a tepla zároveň! Technologie CO2 společnosti Carrier umožňuje plnou rekuperaci tepla, což dále ovlivňuje optimalizaci spotřeby energie a uhlíkovou stopu. Až 100% rekuperace tepla v systému PowerCO2OL, což představuje 2 MW volného tepla, lze využít pro teplou užitkovou vodu, klimatizaci, vytápění budov a dokonce i dálkové vytápění - se 4 úrovněmi rekuperace tepla (do 85 °C, 45-60 °C, 15-20 °C).

PRODUKTY
Carrier's PowerCO2OL refrigeration rack
Power Cool logo

PowerCO2OL je nejvýkonnější chladicí kompresorová jednotka společnosti Carrier, která kombinuje udržitelné chlazení CO2 s energetickou účinností, díky níž lze dosáhnout až 30% úspory energie.

Carrier's MaxiCO2OL refrigeration rack
Maxicool logo

Řada chladicích kompresorových jednotek MaxiCO2OL Compact poskytuje udržitelná a energeticky účinná chladicí řešení pro střední až velké sklady.

MiniCO2OL refrigeration rack
Minicool logo

Řada chladicích kompresorových jednotek MiniCO2OL® Compact využívá přírodní chladivo oxid uhličitý (CO2) k zajištění udržitelných, energeticky účinných chladicích řešení v širokém rozsahu chladicích výkonů pro malá distribuční centra i malé a velké prodejny.

Tenor Gas Cooler
TENOR®

Vzduchem chlazené chladiče plynu Tenor jsou určeny pro externí instalace, pro všechny aplikace v oblasti chlazení a klimatizace. Všechny modely jsou k dispozici s vertikálním prouděním vzduchu.

NAŠE PROJEKTY
Podívejte se blíže na to, jak naše jedinečné chladicí systémy poháněné CO2 pomáhají zákazníkům po celém světě dosáhnout udržitelného a efektivního velkokapacitního chlazení.

Působíme ve více než 20 evropských zemích a stále se prosazujeme v různých velkokapacitních chladicích aplikacích.

Industrial refrigeration for Sports Applications
Industrial refrigeration for Warehouse Applications
ZŮSTAŇTE V KONTAKTU
Skladování chlazeného zboží

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte naše specialisty. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

Kontaktujte nás