Přeskočit na hlavní obsah
carrier-engineer-working-on-cad_c

Kariéra

Nenásledujte lídra – staňte se jím. Vyzkoušejte si kariéru u společnosti Carrier, předního světového poskytovatele řešení vytápění, klimatizace a chlazení.

Brilantní práce

Ať je projektem zachování fresek na stropě Sixtinské kaple, inovativní vytápění bazénů pro plavce světové třídy, nebo vedení hnutí ekologického stavebnictví v nejpokrokovějších městech světa, rozhodně zde najdete zaměstnance společnosti Carrier.

Tým Carrier každý den usiluje o pokoření některé z nejunikátnější a nejnapínavějších globálních výzev souvisejících s vytápěním, klimatizací a chlazením.

Pracovní příležitosti

Globální vedoucí pozice a inovace vyžadují širokou škálu talentů a dovedností. Ve společnosti Carrier usilujeme o to, aby se propojily ty nejlepší prvky z oblastí designového inženýrství, výroby, informačních technologií, financí, provozů, prodeje a marketingu.

Kariéru máte ve svých rukou

Společnost Carrier usiluje o získání a udržení špičkových talentů. Proto každému našemu zaměstnanci svěřujeme kontrolu nad jeho profesním postupem. Nezáleží na tom, jakou pracovní pozici dotyčný zastává. Každému poskytujeme průběžná školení, vyšší vzdělání a příležitosti k postupu, aby měl možnost se posunout. Koneckonců jste-li zaměstnáni u přední světové společnosti, měli byste mít možnost dostat se díky kariéře, kamkoli si budete přát.

Závazek různorodosti

Společnost Carrier si uvědomuje, že hodláme-li naplňovat potřeby různorodé celosvětové zákaznické základy, potřebujeme stejně tak různorodou pracovní sílu. Společnost Carrier se řídí základními hodnotami společnosti, které odrážejí kulturní individuální různorodosti, a podporuje nové ideje a různé názory ze všech úrovní společnosti. Tímto způsobem jsou vyslyšeny všechny názory a každý má šanci ovlivnit tento průmysl i svět. Uvědomujeme si, že jedinou cestou k udržení odkazu inovativního myšlení, je mít vysoce angažované zaměstnance.

willis-carrier-notebook-page_c willis-carrier-notebook-page
Proč zvolit Carrier

Ve společnosti Carrier si zakládáme na kultuře vedení, inovace a udržitelnosti. Náš globální dosah a pevný závazek motivovat zaměstnance nabízejí každému členovi týmu Carrier příležitost růst, učit se a budovat kariéru.

Globální dosah

Zaměstnanci společnosti Carrier mají svět na dosah ruky. Má společnost Carrier podporu téměř 53 000 zaměstnanců pracujících ve 180 zemích. Sdílené zaměření se na řešení výzev po celém světě umožňuje rozmanité pracovní síle společnosti Carrier zanechávat i nadále stopy v každé části zeměkoule.

Lokální angažovanost

Společnost Carrier je globální celosvětově působící společností. Nicméně si uvědomuje také důležitost lokální angažovanosti. Záleží na tom, aby naši zaměstnanci byli přínosem pro komunity, v nichž žijí a pracují. Proto společnost Carrier povzbuzuje k dobrovolnictví a dobročinným příspěvkům v mnoha různých podobách.

Kariéry budované na závazcích a hodnotách

Společnost Carrier je vybudována na odkazu inovace a vedoucí pozice. Zaměřuje se na technologický pokrok a uvědomuje si, jak důležitý je pro výkon společnosti osobní rozvoj zaměstnanců a péče o zákazníky. Jako průkopník sociální zodpovědnosti a péče o životní prostředí společnost Carrier usiluje o udržitelnost ve všech aspektech své činnosti. Zachování životního prostředí a ochrana omezených světových přírodních zdrojů patří k základním bodům činnosti. Svou přirozeně vedoucí pozici bere společnost velmi vážně.

Vynikající obchodní výsledky

Carrier se trvale řadí mezi nejrespektovanější společnosti a značky na světě a představují špičkové dodavatele na každém trhu, kde se pohybují. Bez ohledu na ekonomické prostředí splňujeme agresivní výkonové víle a zajišťujeme udržitelnost investic pro naše akcionáře.