Přeskočit na hlavní obsah

Společnost Carrier rozšiřuje řadu chladicích vitrín E6 o provedení Monaxis® a MonaxEco® s ultra nízkou přední stranou

COLOGNE -

Společnost Carrier Commercial Refrigeration Europe rozšířila řadu chladicích vitrín E6 Monaxis® a MonaxEco® o provedení s ultra nízkou spodní rampou. Spodní rampa vysoká 220 mm představuje ideální řešení pro maloobchodníky, kteří disponují prodejnou se standardními možnostmi a usilují o získání maximálního skladovacího a výstavního prostoru, o zvýšení prodeje a o snížení nákladů životního cyklu v porovnání s předchozím provedením E5. Společnost Carrier, přední světový výrobce technologicky vyspělých řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení, je součástí UTC Building & Industrial Systems, což je organizační jednotka United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Nové vitríny E6 jsou dodávány jak v otevřeném provedení ("Monaxis") tak v provedení s prosklenými dveřmi ("MonaxEco"). Jejich ultra nízké spodní rampy jsou výsledkem optimalizace výšky podstavce, konstrukčního řešení a systému odvodnění. Zatímco nízká verze má výšku spodní rampy 295 mm, provedení s ultra nízkou verzí se chlubí výškou spodní rampy sníženou o 25%, což má za následek zvětšení výstavní plochy na 1860mm. Výsledkem je lepší viditelnost produktu a větší obchodní možnosti pokud se jedná o působení na zákazníka a prodej produktů.

Nová chladicí vitrína E6 Monaxis ® remote

Nové provedení E6 Monaxis s ultra nízkou spodní rampou se vyznačuje novátorským systémem vyrovnávání teploty a dvojitou vzduchovou clonou, což zaručuje stejnou teplotu v celé vitríně. V souladu s normou ISO 23953 nabízí otevřená vitrína teplotní charakteristiku M1 vhodnou pro většinu mas a ryb, a také pro mléčné a méně citlivé výrobky, přičemž provedení se skleněnými dveřmi dosahuje teplotní charakteristiky M0 vhodné pro všechny produkty, které vyžadují uchovávání v chladu, například pro mleté maso nebo zpracované salámy, klobásy apod.

Obě vitríny jsou navržené tak, aby maloprodejcům umožnily maximalizovat uložení a vystavení produktů při zvýšení účinnosti chlazení díly kombinaci nejnovějšího výparníku společnosti Carrier, velmi výkonných ventilátorů a inteligentního systému proudění vzduchu. Děrované kryty stěn s ventilátory, umístěné na zadní straně z důvodu zvýšení úrovně hygieny a snadné údržby, zkracují prostoje při provádění údržby.

„Jsme odhodláni poskytovat maloprodejcům novátorská a energeticky účinná řešení,“ řekl James Nutting, marketinkový ředitel společnosti Carrier Commercial Refrigeration Europe. „Díky použití moderní technologie, pokročilých výrobních metod a velmi kvalitních materiálů společnost Carrier uskutečnila rozhodující krok ve vývoji vysoce výkonných chladicích vitrín.“

Chladicí vitrína MonaxEco ® Remote se skleněnými dveřmi

Kromě energeticky úsporného provozu vitrína E6 Monaxis a vitrína MonaxEco s prosklenými dveřmi umožňují lepší přizpůsobení vnitřního prostoru. Rozteč 25 mm mezi policemi key-bar nabízí velký počet poloh pro police. Řada modulů s čelním kusem dostupná pro Monaxis nebo gondolu MonaxEco je ideální pro mnoho typů maloprodejcích reklamních akcí. Plocha prosklených bočnic nových vitrín je o 10 % větší než u vitrín předchozí řady E5, což ještě více zvyšuje viditelnost produktů. Další charakteristické prvky usnadňují údržbu a obohacují nákupní zážitky zákazníků. Patří sem číslování polic, široký sortiment příslušenství a různobarevné diodové osvětlení vystavených produktů.

Nová chladicí vitrína E6 Monaxis ® Remote s gondolovým uspořádáním

„Nová vitrína E6 Monaxis přibližuje výrobky zákazníkovi, protože je navržená pro přitažlivější obchodní prezentaci při maximální výstavní ploše,“ řekl Patrice Boutillot, ředitel programu zavádění vitrín generace E6, Carrier Commercial Refrigeration Europe.

Další informace o vitrínách Monaxis a MonaxEco najdete na www.carrier-refrigeration.com. Souhrn firemního závazku udržitelnosti najdete na www.NaturalLeader.com, nebo sledujte @CarrierGreen na síti Twitter.

Nová chladicí vitrína E6 Monaxis ® ® Remote s gondolovým uspořádáním bez produktů

Společnost Carrier
Společnost Carrier, u jejíhož zrodu stál vynálezce moderní klimatizace, je předním světovým výrobcem technologicky vyspělých řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení. Její odborníci navrhují udržitelná řešení spojující energeticky úsporné produkty, stavební prvky a energetické služby pro provozovatele obytných a komerčních budov, maloobchodníky a zákazníky z oboru dopravy a stravovacích služeb. Společnost Carrier je součástí společnosti UTC Building & Industrial Systems, jednotky společnosti United Technologies Corp., která je předním celosvětovým poskytovatelem pro průmyslová odvětví leteckých a stavebních systémů. Další informace najdete na www.carrier.com nebo sledujte @CarrierGreen on Twitter.