Kampania Carrier Transicold „Cool Dinner” serwuje smakowity kąsek

Sep 1, 2017

RUEIL-MALMAISON, France

Aby podkreślić ważną rolę, jaką odgrywa chłodzenie w pozyskiwaniu świeżej żywności „od pola na widelec”, firma www.coolbycarrier.com/cooldinner/?lang=pl uzyskają dostęp do ekskluzywnych treści przedstawiających integralną rolę firmy Carrier Transicold w całym procesie, a podróż sera zakończy się w prestiżowej restauracji Antona Isakova, gdzie rosyjski szef kuchni zaprezentuje przepyszny przepis, który widzowie będą mogli wypróbować w domach. Ponadto, odwiedzający stronę internetową mogą wziąć udział w konkursie i wygrać kolację dla czterech osób przygotowaną przez lokalnego szefa kuchni w ich własnym domu. Wybierzemy czterech zwycięzców z regionu spośród osób zarejestrowanych na stronie www.coolbycarrier.com/cooldinner.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że pomagamy dostarczyć najlepsze składniki w Europie do restauracji na całym kontynencie,” powiedział Bertrand Gueguen, prezes International Truck Trailer, Carrier Transicold. „Kampania Cool Dinner zapewnia nam idealną platformę do zaprezentowania technologii i wspólnego wysiłku, niezbędnych do potwierdzenia, że świeżość i pyszny smak składników są takie same, jak w momencie załadunku do samochodów ciężarowych.”

Pierwsza podróż rozpoczyna się, gdy ser Emmentaler dojrzewa w piwnicach w Alpach Szwajcarskich. To stąd firma logistyczna Anton Häfliger AG przewiezie ser przez ponad 3000 kilometrów w przyczepie chłodniczej wyposażonej w agregat chłodniczy Carrier Transicold Vector® 1550 – oferujący idealne połączenie mocy i efektywności, a także wyjątkowo krótki czas schładzania, regulację temperatury oraz wszechstronność niezbędną przy transporcie towarów przewożonych w ściśle określonych temperaturach.

Podróż podkreśla wysokiej jakości usługi serwisowe oferowane przez firmę Carrier Transicold w ramach 26 centrów serwisowych na całej trasie – należących do sieci ponad 600europejskich centrów serwisowych – pokazując całodobowe wsparcie dla klientów Carrier Transicold.

Kampania oficjalnie ruszy w przyszłym tygodniu podczas targów Comtrans Show w Moskwie. Goście wystawy będą mogli skosztować pysznych kanapek ze szwajcarskim serem przygotowywanych na żywo przez samego Isakova. Będzie także możliwość wzięcia udziału w konkursie na stoisku. Więcej informacji na temat firmy Carrier Transicold oraz jej produktów i usług można uzyskać na stronie www.carriertransicold.eu. Śledź Carrier Transicold na Twitterze: @SmartColdChain.

O firmie Carrier Transicold
Firma Carrier Transicold pomaga w usprawnieniu transportu i dostaw towarów wymagających przewozów w ściśle określonych temperaturach, zapewniając kompletną linię urządzeń i usług do transportu chłodniczego oraz przejrzystość łańcucha chłodniczego. Od ponad 45 lat firma Carrier Transicold jest liderem w swojej branży, dostarczając klientom z całego świata zaawansowane, energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodnicze agregaty kontenerowe oraz zestawy generatorów, agregaty do samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również naczep chłodniczych. Firma Carrier Transicold jest częścią spółki UTC Building & Industrial Systems, jednostki należącej do korporacji United Technologies Corp., głównego dostawcy urządzeń dla przemysłu kosmonautycznego i budowlanego na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.carriertransicold.eu. Śledź Carrier na Twitterze: @SmartColdChain.

Carrier Transicolds Cool Dinner Campaign 

Carrier Transicold Aline Lucas Wyślij zapytanie