Carrier Transicold ma receptę na wydajny i bezpieczny transport farmaceutyczny

Sep 24, 2014

Hanower , Niemcy

Stand E15, Hall 27 (25 September – 2 October, 2014)

HANOWER, Niemcy, 24 września 2014 r. – Carrier Transicold przedstawia na IAA wszechstronną gamę urządzeń dla farmacji. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).
Przewóz leków znalazł się w centrum uwagi po opublikowaniu najnowszej wersji przewodnika „Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej” (94/C 63/03), opracowanego przez Komisję Europejską. Dokument obliguje przewoźników do zagwarantowania, że wszelkie preparaty służące ludzkiemu zdrowiu są transportowane w sposób zapewniający im pełne bezpieczeństwo, nie wpływający na ich jakość i działanie.

Pharma transport

Carrier Transicold pomaga swoim klientom spełniać wymagania niniejszych wytycznych, polecając pakiet produktów i usług, które idealnie nadają się do tego zadania. Targi IAA są okazją, aby porozmawiać z ekspertami Carrier Transicold o zapewnieniu lekom właściwych warunków w całym łańcuchu chłodniczym.

Firma proponuje gamę wydajnych urządzeń do tego typu przewozów. Zawiera ona agregaty naczepowe: Vector™ 1950, Vector 1950 MT i Vector 1550, urządzenia do ciężarówek: Supra™ 1250, 1250 MT i Supra 850, 850 MT, a także agregaty Pulsor™ i jedno- i wielotemperaturowe stosowane w pojazdach dostawczych. Te skuteczne i sprawdzone urządzenia pozwalają zbudować flotę wyspecjalizowanych pojazdów, obejmującą lekkie samochody dostawcze, ciężarówki dystrybucyjne, a także zestawy z przyczepą lub naczepą.

Wsparciem dla nowoczesnych agregatów są usługi posprzedażne, w tym całodobowa pomoc serwisowa oneCALL™, kontrakty serwisowe everCOLD™, coroczna kalibracja czujników temperatury oraz łatwy dostęp do sieci serwisów Carrier Transicold liczącej przeszło 600 placówek i zatrudniającej 2000 techników w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Carrier Transicold zapewnia też rozwiązania, które dają klientom pełną przejrzystość łańcucha chłodniczego i pozwalają monitorować i chronić ładunek wrażliwy na zmiany temperatury. Umożliwiają one śledzenie trasy przejazdu, a dostarcza je Sensitech Inc., która również jest częścią UTC Building & Industrial Systems (BIS).
Więcej informacji na temat Carrier Transicold znajduje się na stronach: www.carriertransicold.eu. Śledź nas na Twitterze: @CarrierGreen.