Części za złotówki!

Feb 12, 2016

Warszawa, Polska

Polska Spare parts

Od 2 lutego 2016 Carrier Transicold proponuje części zamienne w nowych, atrakcyjnych cenach.

Odpowiednia część w odpowiednim czasie we właściwym miejscu – to podstawa dobrego serwisu. Jednak cena również ma znaczenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Carrier Transicold Polska wprowadza nowy cennik części zamiennych, który obowiązuje od 2 lutego 2016 r. Nowe ceny są nie tylko atrakcyjne, ale wyrażone w złotówkach (PLN). Dzięki temu klienci nie ponoszą ryzyka związanego z wahaniami kursu walut.

Części są dostępne w sieci Carrier Transicold. Niektóre z nich zostały objęte promocją, która wkrótce dobiegnie końca. Warto się pospieszyć! Zapraszamy do kontaktu z najbliższym, autoryzowanym serwisem Carrier Transiclod:
Lokalizator centrów serwisowych

Informacje o firmie Carrier Transicold
Carrier Transicold pomaga usprawnić globalny transport i kontrolę temperatury przewozu oferując kompletną linię urządzeń i usług przeznaczonych dla transportu chłodniczego i zachowania łańcucha zimna. Przez ponad 40 lat, Carrier Transicold jest liderem w branży, oferując klientom na całym świecie najbardziej zaawansowane, efektywne energetycznie i przyjazne środowisku systemy chłodnicze i agregaty elektryczne, dla samochodów z napędem bezpośrednim, ciężarówek oraz naczep. Carrier Transicold jest częścią UTC Climate, Controls & Security, jednostki biznesowej United Technologies Corp., wiodącego dostawcy urządzeń dla przemysłu lotniczego i branży budowlanej na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź www.transicold.carrier.com Śledź nas na Twitterze: @SmartColdChain.