Filmy treningowe ułatwiają obsługę agregatów chłodniczych Carrier Transicold

Nov 12, 2015

Warszawa, Polska

Carrier Transicold Polska pomaga użytkownikom maksymalnie wykorzystać możliwości agregatów za pomocą filmów instruktażowych umieszczonych w sieci. W filmach przedstawiono m.in. urządzenia do samochodów ciężarowych i naczep z gamy Vector, Supra i Pulsor.

Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Seria krótkich filmów pokazuje jak prawidłowo obsługiwać agregat i unikać błędów skutkujących zanieczyszczeniem paliwa czy pogorszeniem wydajności parownika. Stosowanie przedstawionych procedur przyczynia się do obniżenie kosztów eksploatacji i obsługi, pomaga unikać awarii oraz zapewnia dobrą ochronę ładunku.

„Filmy są narzędziem wspomagającym szkolenia, pozwalają użytkownikom łatwiej dostosować naszą technologię do własnych potrzeb oraz prawidłowo z niej korzystać,” mówi Mariusz Macias, dyrektor sprzedaży Carrier Transicold Polska. „Filmy zostały stworzone z myślą o oczekiwaniach naszych klientów. Każdy film skupia się na kluczowych informacjach dotyczących nastaw i specyfiki eksploatacji danego agregatu Carrier Transicold.”

Filmy szkoleniowe są dostępne również dla agregatów Neos, Viento i Xarios, a także dla urządzeń Vector i Supra wyposażonych w opcjonalny, tylny panel sterowniczy. Osobne filmy pokazują obsługę akcesoriów proponowanych przez firmę Carrier Transicold, w tym wyświetlacza COLDTouch wykorzystującego Bluetooth aby w kabinie ciągnika wyświetlać temperaturę w naczepie oraz rejestratora DataCOLD, który pracuje niezależnie od agregatu i pozwala użytkownikowi obserwować, jak kształtowała się temperatura w ładowni podczas całego przejazdu.

Filmy szkoleniowe można ściągnąć ze strony internetowej:
http://www.carrier.com/truck-trailer/pl/pl/news/videos/
„Nasi eksperci są zawsze pod ręką, gotowi doradzać, jak prawidłowo używać agregatu. Wierzymy jednak, że filmy będą znakomitą pomocą dla naszych klientów, która uzupełni program szkoleń oraz całodobową pomoc,” mówi Mariusz Macias.

Więcej informacji na temat Carrier Transicold znajduje się na stronach: www.carriertransicold.eu. Śledź nas na Twitterze: @CarrierGreen.

Informacje o firmie Carrier Transicold
Dzięki kompletnej ofercie urządzeń do samochodów, naczep i kontenerów chłodniczych Carrier Transicold pomaga ulepszać transport ładunków w kontrolowanej temperaturze. Firma jest liderem w swojej dziedzinie od przeszło 40 lat. Dostarcza klientom najnowocześniejsze, energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego agregaty przeznaczone do różnego typu pojazdów. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp., wiodącego dostawcy systemów i urządzeń dla budownictwa i aeronautyki. Więcej informacji pod adresem: www.transicold.carrier.com. Śledź nas na Twitterze: @SmartColdChain.