Carrier Transicold oferuje jeszcze bardziej elastyczne kontrakty serwisowe everCOLD™

Oct 2, 2014

Hanower, Niemcy

HANOWER, Niemcy, 24 września 2014 r.

Hala 27, stanowisko E15 (25 września – 2 października 2014)

Carrier Transicold zmodyfikował ofertę kontraktów serwisowych everCOLD, aby jeszcze bardziej elastycznie dostosować ją do potrzeb klientów. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Evercold Logo

Nowe kontrakty everCOLD zapewniają kilka opcji, w tym obsługę za granicą, regularne przeglądy oraz naprawy dodatkowych akcesoriów, takich jak rejestratory temperatury oraz elementy systemu telematycznego. W ofercie są opłaty miesięczne, kwartalne, lub roczne, dzięki czemu w okresie trwania kontraktu można zachować pełną kontrolę nad kosztami, niezależnie od rzeczywistej liczby koniecznych wizyt w serwisie.

„Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów zmieniają się, dlatego stworzyliśmy nową ofertę kontraktów serwisowych, które z założenia są znaczenie bardziej elastyczne,” mówi Victor Calvo, dyrektor zarządzający, Carrier Transicold Europe, Middle East and Africa.

Wszystkie elementy kontraktów everCOLD mogą zostać dostosowane do indywidualnych wymogów klienta. Poczynając od zakresu obsługi do najdogodniejszego rytmu dokonywania płatności. Nasi klienci zyskują możliwość prostego, niekłopotliwego obniżenia wydatków ponoszonych na utrzymanie floty nawet o 10% rocznie.

Nowe kontrakty everCOLD zawierają pełną, zalecaną obsługę, którą gwarantują doskonale wyszkoleni technicy przy użyciu oryginalnych części zamiennych. EverCOLD zapewnia również pełny dostęp do całodobowej pomocy oneCALL™ i gęstej sieci przeszło 600 placówek Carrier Transicold w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Evercold

Kontrakty everCOLD obejmują całą gamę urządzeń chłodniczych Carrier Transicold, przeznaczonych do samochodów dostawczych, ciężarowych, przyczep i naczep.

Więcej informacji na temat Carrier Transicold znajduje się na stronach: www.carriertransicold.pl. Śledź nas na Twitterze: @CarrierGreen.