Carrier Transicold wprowadza nową usługę serwisową oneCALL™

Sep 24, 2014

Hanower , Niemcy

Hala 27, stanowisko E15 (25 września – 2 października 2014)


HANOWER, Niemcy, 24 września 2014 r. — Firma Carrier Transicold ulepszyła całodobową pomoc serwisową. W ramach usługi oneCALL klienci mają do dyspozycji jeden numer telefonu, który daje dostęp do sieci serwisowej Carrier na terenie Europy i Rosji. Na życzenie zapewnia również dodatkowe informacje o aktualnym statusie zgłoszonego przypadku. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).


Nowa usługa oneCALL działa 24 godziny na dobę, 7 niw w tygodniu, przez cały rok. Pozwala skontaktować się z pracownikiem mówiącym w języku klienta i otrzymać natychmiastowe wsparcie w 32 krajach. Wystarczy wykręcić numer*: 00800 CARRIER1 (00800 22774371).

Onecall logo

 „Wiemy, jak uciążliwe może być opóźnienie w podróży, zwłaszcza gdy dojdzie do niego w obcym kraju,” mówi Victor Calvo, dyrektor zarządzający Carrier Transicold Europe, Middle East and Africa. „Zaprojektowaliśmy usługę oneCALL tak, aby pomoc była w zasięgu jednego telefonu, niezależnie gdzie znajduje się nasz klient. Po odnotowaniu zgłoszenia, klient jest na bieżąco informowany o jego statusie. Możemy się skontaktować z klientem telefonicznie, ale jest również możliwość wysyłania informacji SMS-em, e-mailem lub śledzenia zgłoszenia poprzez naszą usługę internetową.”


Usługa oneCALL umożliwia również dokonywanie dodatkowych operacji, np. płatność lub wymianę waluty, jeśli klient sobie tego życzy. Działa niezależnie od miejsca, w którym znajduje się klient.
Więcej informacji na temat Carrier Transicold znajduje się na stronach: www.carriertransicold.eu. Śledź nas na Twitterze: @CarrierGreen

one call main image

Informacje o firmie Carrier Transicold
Dzięki kompletnej ofercie urządzeń do samochodów, naczep i kontenerów chłodniczych Carrier Transicold pomaga ulepszać transport ładunków w kontrolowanej temperaturze. Firma jest liderem w swojej dziedzinie od przeszło 40 lat. Dostarcza klientom najnowocześniejsze, energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego agregaty przeznaczone do różnego typu pojazdów. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp., wiodącego dostawcy systemów i urządzeń dla budownictwa i aeronautyki. Więcej informacji pod adresem: www.transicold.carrier.com. Śledź nas na Twitterze: @CarrierGreen.