Carrier Transicold zaprasza do chłodnej wymiany poglądów w laboratorium e-Solutions na targach IAA

Sep 21, 2016

Hanower, Niemcy

Hala 27, stanowisko E15, IAA Hanower, Niemcy, 22 – 29 września 2016/em>

Carrier Transicold zaprasza do wyjątkowego laboratorium e-Solutions na swoim stoisku na targach IAA, gdzie na przykładzie konkretnych rozwiązań będzie rozważana przyszłość chłodnictwa połączonego siecią przesyłania informacji. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Climate, Controls & Security, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z technologiami, których zastosowanie brane jest pod uwagę w przyszłych generacjach urządzeń Carrier Transicold. Posłużą one monitorowaniu przepływu produktów w całym łańcuchu chłodniczym, od farmera do konsumenta końcowego. Ponadto będą sprzyjać zrównoważonemu rozwojowi, zapewniając pieczę nad redukcją wpływu agregatów na środowisko. Wśród nowych technologii jest stała łączność i przesyłanie danych w czasie rzeczywistym między urządzeniem chłodniczym, a jego użytkownikiem. Pozwoli ona natychmiast informować o zmianach temperatury czy ubytku paliwa, zapewniając pełną przejrzystość i maksymalną ochronę łańcucha chłodniczego.

„Stworzyliśmy nasze laboratorium, aby przedstawić klientom, jak może wyglądać transport chłodniczy opleciony siecią łączności,” mówi Victor Calvo, dyrektor zarządzający Carrier Transicold Truck & Trailer, EMEAR.

„Laboratorium jest również polem nawiązania dialogu z głównymi graczami na europejskim rynku przewozów chłodniczych, w tym właścicielami flot, inżynierami, kierowcami i klientami usług chłodniczych. Będziemy rozmawiać o przyszłych technologiach, wymieniając poglądy na wagę poszczególnych rozwiązań próbując dociec, które z nich są niezbędne, a które tylko pożądane. Dyskusja pomoże nam podjąć dalsze kroki w przyszłość, które być może zaowocują rozwiązaniami nie występującymi nigdy wcześniej.”

Aby zademonstrować zwiedzającym, jak działa łączność w chłodnictwie, Carrier Transicold zaprasza ich, aby skanowali kody QR naklejona na jabłka, rozdawane na stoisku. Po zeskanowaniu poznają całą drogę, jaką jabłko przebyło z sadu na targi. Przekonają się naocznie, jak działa chłodnictwo przyszłości, czerpiące z zalet stałej łączności.

Dodatkowe informacje o obecności firmy Carrier Transicold na targach IAA oraz pełniej gamie produktów i usług znajdują się na stronie www.carriertransicold.pl. Śledź nas na Twitterze: @SmartColdChain.

Informacje o firmie Carrier Transicold
Dzięki kompletnej ofercie urządzeń do samochodów, naczep i kontenerów chłodniczych Carrier Transicold pomaga ulepszać transport ładunków w kontrolowanej temperaturze. Firma jest liderem w swojej dziedzinie od przeszło 45 lat. Dostarcza klientom najnowocześniejsze, energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego agregaty przeznaczone do różnego typu pojazdów. Carrier Transicold jest częścią UTC Climate, Control & Security, która wchodzi w skład United Technologies Corp., wiodącego dostawcy systemów i urządzeń dla budownictwa i aeronautyki. Więcej informacji pod adresem: www.transicold.carrier.com. Śledź nas na Twitterze: @SmartColdChain.

Carrier Transicold, Truck/Trailer Media Contact Aline Lucas Wyślij zapytanie