Carrier Transicold Europe rozpoczyna kampanię „Move Your Senses”, aby podkreślić zalety swoich rozwiązań z zakresu transportu chłodniczego

Sep 2, 2019

RUEIL-MALMAISON, Francja, 02 września 2019 r. – firma Carrier Transicold Europe rozpoczęła nową kampanię zatytułowaną „Move Your Senses”, aby podkreślić dobroczynny wpływ swojego wyposażenia do transportu chłodniczego na każdy z pięciu zmysłów — węch, słuch, wzrok, smak oraz dotyk — a także na dodatkowy zmysł w postaci „umysłu i świadomości”. Dedykowana strona internetowa kampanii obfituje w ekskluzywne treści, w tym materiały filmowe, animacje, interaktywne grafiki oraz pouczające quizy, które ukazują sposób, w jaki sprzęt chłodniczy, rozwiązania i usługi Carrier Transicold rozbudzają wszystkie zmysły w obrębie łańcuchów chłodniczych na całym świecie. Carrier Transicold należy do koncernu Carrier, wiodącego globalnego dostawcy innowacyjnych technologii grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC), a także chłodniczych, przeciwpożarowych oraz z zakresu bezpieczeństwa i automatyzacji budynków.


„Kampania «Move Your Senses» jest idealną okazją, aby ukazać prawdziwe znaczenie naszych systemów chłodniczych w życiu klientów”, powiedział Bertrand Gueguen, prezes International Truck & Trailer, Carrier Transicold. „Pokażemy, jak za sprawą poszczególnych zmysłów można prześledzić świeżość, jakość i spójność towaru oraz zademonstrujemy, w jaki sposób nasze produkty gwarantują zachowanie jakości”.
Zmysł węchu jest ożywiany rześkim powietrzem otaczającym agregaty Carrier Transicold ICELAND i SYBERIA, które nie wymagają stosowania oddzielnego silnika wysokoprężnego. Urządzenia te wykorzystują moduł napędowy Carrier Transicold ECO-DRIVETM, który pobiera moc z wydajnego silnika Euro VI pojazdu, dostarczając energię elektryczną pozwalającą na osiągnięcie 100% wydajności chłodniczej nawet na biegu jałowym.
Zmysł słuchu jest chroniony przez rozwiązania chłodnicze Carrier Transicold do zastosowań miejskich, które pracują poniżej ustalonego w normie PIEK poziomu hałasu 60 dB(A) nawet przy stuprocentowej wydajności. Systemy te w dużym stopniu przyczyniają się do cichszej realizacji dostaw w centrach miast.


Zmysł wzroku jest rozbudzany przez nowe oprogramowanie telematyczne Carrier Transicold eSolutions™, które tworzy wizualną reprezentację parametrów produktów umożliwiającą operatorom inteligentne monitorowanie połączonych systemów chłodniczych z dowolnego miejsca na świecie, a także zapewnianie bezpieczeństwa łańcucha chłodniczego na wszystkich etapach podróży ładunku.
Zmysł smaku jest demonstrowany poprzez rozwiązania Carrier Transicold dla łańcucha chłodniczego, które pomagają w dostarczaniu świeżego i mrożonego towaru do miejsca przeznaczenia w najlepszym możliwy stanie, z zachowaniem maksymalnej świeżości gwarantującej niezapomniane doznania kulinarne.
Zmysł dotyku jest stymulowany przez całodobowy serwis Carrier Transicold świadczony w ramach rozległej sieci ponad 600 centrów, pomocy technicznej oneCALL™ dostępnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz ponad 2200 fachowych mechaników dbających o to, aby nawet najbardziej wrażliwy ładunek zawsze znajdował się w dobrych rękach.
I wreszcie ostatni zmysł — „umysł i świadomość” — którego odzwierciedleniem jest dążenie Carrier Transicold do tworzenia zrównoważonego i niezawodnego łańcucha chłodniczego poprzez opracowywanie rozwiązań nastawionych na większą wydajność i skuteczność oraz mniejsze oddziaływanie na środowisko. Nowy produkt flagowy firmy, wysokowydajny agregat Vector® HE 19 wyposażony w przyjazną dla środowiska i całkowicie elektryczną technologię E-Drive, jest wyrazem świadomego, rozważnego podejścia do tworzenia zrównoważonych rozwiązań dla łańcucha chłodniczego. Ulepszony wielobiegowy silnik tego urządzenia zapewnia oszczędność paliwa rzędu nawet jednego litra na godzinę, jest o 10% lżejszy, nawet o 15% tańszy w konserwacji, a przy tym pracuje o trzy dB(A) ciszej w porównaniu z wcześniejszym modelem.
Więcej informacji na temat firmy Carrier Transicold oraz jej produktów i usług można uzyskać na stronie www.carriertransicold.eu. Śledź Carrier Transicold na Twitterze: @SmartColdChain.


O firmie Carrier Transicold

Firma Carrier Transicold pomaga w usprawnieniu transportu i dostaw towarów wymagających przewozów w ściśle określonych temperaturach, zapewniając kompletną linię urządzeń i usług do transportu chłodniczego oraz przejrzystość łańcucha chłodniczego. Od ponad 45 lat firma Carrier Transicold jest liderem w swojej branży, dostarczając klientom z całego świata zaawansowane, energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodnicze agregaty kontenerowe oraz zestawy generatorów, agregaty do samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również naczep chłodniczych. Carrier Transicold należy do koncernu Carrier, wiodącego globalnego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych oraz z zakresu bezpieczeństwa i automatyzacji budynków. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.carriertransicold.eu. Śledź Carrier na Twitterze: @SmartColdChain.