Dlaczego firma Carrier

W firmie Carrier wyznajemy kulturę przewodnictwa, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju. Nasz globalny zasięg i silne zaangażowanie w motywowanie pracowników zapewnia wszystkim pracownikom firmy Carrier możliwości rozwoju, nauki i budowania własnych karier. A career at Carrier leads to global reach at a top performing company.

Globalny zasięg

Pracownicy firmy Carrier mają świat na wyciągnięcie ręki. Firma Carrier, będąca częścią spółki UTC Climate, Controls & Security, jednostki należącej do korporacji United Technologies Corporation, ma wsparcie blisko 50 000 pracowników zatrudnionych w ponad 180 krajach. Wspólne skupienie się na rozwiązywaniu globalnych wyzwań umożliwia zróżnicowanej sile roboczej firmy Carrier pozostawianie śladu swojej obecności w każdej części świata.

Lokalne zaangażowanie

Carrier jest firmą o globalnym zasięgu, rozumiemy jednak również ważność zaangażowania lokalnego. Ma dla nas znaczenie to, że pracownicy wnoszą swój wkład w rozwój społeczności lokalnych, wśród których żyją i pracują. Dlatego firma Carrier z dumą wspiera wolontariat i darowizny na cele charytatywne w wielu różnych formach.

Kariery zbudowane na zaangażowaniu i wartościach

Firma Carrier, zbudowana na dziedzictwie innowacyjności i przewodnictwa, jest przedsiębiorstwem opartym na wykorzystywaniu zaawansowanych technologii; firmą, która rozumie jak ważne dla wyników pracy jest osobisty rozwój pracowników i dbałość o klienta. Będąc pionierem w dziedzinie odpowiedzialności społecznej i zarządzania w duchu dbałości o środowisko naturalne, firma Carrier uwzględnia strategię zrównoważonego działania we wszystkich swoich działaniach. Ochrona środowiska naturalnego i zachowanie ograniczonych zasobów naturalnych naszego świata to podstawowa zasada prowadzenia naszej działalności biznesowej. Traktujemy poważnie naszą rolę naturalnego lidera.

Silna pozycja biznesowa

Firmy United Technologies Corporation i Carrier, regularnie klasyfikowane wśród cieszących się najwyższym uznaniem firm i marek na świecie, są najlepszymi specjalistami na wszystkich obsługiwanych rynkach. Niezależnie od istniejących warunków gospodarczych osiągamy wymagające cele i zapewniamy naszym udziałowcom stabilność inwestycyjną.