Kampaň „Cool večeře“ společnosti Carrier Transicold servíruje chutné překvapení

Sep 1, 2017

RUEIL-MALMAISON, France

Ve snaze poukázat na důležitou roli, jakou chlazení sehrává při dodávání čerstvého zboží „z farmy na vidličku“, www.coolbycarrier.com/cooldinner/?lang=cs budou mít přístup k exkluzivnímu obsahu, který ukáže, jak nepostradatelnou roli hraje Carrier Transicold po celou cestu sýra, která vyvrcholí video receptem proslulého místní ruského šéfkuchaře Antona Isakova, na který se budou divákům sbíhat sliny a o který se budou moci doma pokusit . Kromě toho se mohou návštěvníci webové stránky přihlásit do soutěže o večeři pro čtyři, kterou místní šéfkuchař uvaří v pohodlí jejich domova. Čtyři regionální vítězové budou vybráni z osob přihlášených online na adrese www.coolbycarrier.com/cooldinner.

„Jsme nesmírně hrdí, že pomáháme dodávat nejlepší potraviny do restaurací na celém kontinentu,“ řekl Bertrand Gueguen, president divize International Truck Trailer společnosti Carrier Transicold. „Kampaň Cool večeře nám poskytuje ideální platformu, která nám umožní ukázat technologii a koordinované úsilí zajistit, aby se lahodné potraviny dostaly na místo stejně čerstvé a chutné jako byly při nakládání.“

První cesta začíná po dozrání ementálu ve zracích sklepích ve Švýcarských Alpách. Odtud poveze sýr logistická společnost Anton Häfliger AG více než 3000 kilometrů v chladírenském návěsu vybaveném jednotkou Carrier Transicold Vector® 1550, která nabízí nejen ideální směs výkonnosti a účinnosti, ale i výjimečnou dobu zchlazování, řízení teploty a univerzálnost požadovanou při přepravě produktů citlivých na teplotu.

Cesta ukazuje vysokou úroveň služeb nabízených společností Carrier Transicold jejím zákazníkům prostřednictvím 26 servisních středisek podél trasy, které jsou součástí sítě více než 600 středisek po celé Evropě, a demonstruje podporu poskytovanou 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu zákazníkům společnosti Carrier Transicold.

Kampaň bude oficiálně zahájena příští týden v rámci přehlídky Comtrans Show v Moskvě. Na této přehlídce návštěvníci ochutnají vynikající chuťovky připravované na místě ze švýcarského sýra šéfkuchařem Isakovem. Na stánku se také mohou zapsat do soutěže. Další informace o společnosti Carrier Transicold a jejích výrobcích a službách naleznete na stránkách www.carriertransicold.cz. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.

O společnosti Carrier Transicold
Společnost Carrier Transicold pomáhá zlepšovat přepravu a zasílání nákladů vyžadujících řízenou teplotu díky úplné řady vybavení a služeb určených pro chladírenskou dopravu a viditelnost chladírenského řetězce, Více než 45 let je společnost Carrier Transicold čelním výrobcem dodávajícím zákazníkům na celém světě moderní, energeticky efektivní a ekologicky udržitelné kontejnerové chladicí systémy a generátorové soupravy, jednotky s přímým pohonem i pohonem na diesel motor a chladicí systémy návěsů. Společnost Carrier Transicold je součástí korporace UTC Climate, Controls & Security, což je jedna ze společností koncernu United Technologies Corp., předního poskytovatele řešení v leteckém a stavebním průmyslu po celém světě. Další informace naleznete na adrese www.carriertransicold.eu. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.

Carrier Transicolds Cool Dinner Campaign 

Carrier Transicold Aline Lucas Zaslat dotaz