china-carrer-people-02

Chceme mít proto nejlépe vzdělanou pracovní sílu na světě. Program zaměstnaneckých stipendií je jedním z nejkomplexněji sponzorovaných programů vzdělávání zaměstnanců sponzorovaných firmou, které byste na světě našli. Program poskytuje zaměstnancům zdroje umožňující jim držet krok s aktuálními trendy ve vybraných oborech nebo jim zpřístupňuje nové možnosti kariéry a zahrnuje následující výhody:

  • Koncern UTC platí školné, akademické poplatky a knihy ve schválených vzdělávacích institucích.
  • Program je přístupný všem našim zaměstnancům po celém světě.
  • Platby vzdělávacím institucím se provádějí přímo, aby se minimalizovaly náklady.
  • Zaměstnanci mohou získat diplom v libovolném oboru, který může, ale také nemusí souviset s jejich pracovní pozicí.
  • Partnerské university nabízejí programy v místech, kde působíme, čímž je zajištěna flexibilita potřebná pro sladění studia s pracovním životem.
  • Vybraní zaměstnanci mohou dostat až tříhodinové placeného studijní volno týdně.

Koncern UTC investoval více než 1 miliardu USD do dalšího organizovaného vzdělávání svých zaměstnanců. Od roku 1996 naši zaměstnanci ve získali více než 35 000 diplomů ve více než 50 zemích. Program ESP je však více než příběh založený na číslech. Je postaven na investicích, které koncern vkládá do svých lidí proto, aby je přitahoval, uchoval si a motivoval angažovanou pracovní sílu. Zaměstnanci koncernu UTC po celém světě, pracující na plný nebo částečný úvazek, mají možnosti využít programu již po jednom roce zaměstnaneckého poměru. V současné době se programu ESP účastní více než 8000 zaměstnanců.

KLÍČOVÁ FAKTA

35,000+

diplomů získaných od roku 1996

$1B+

investovaná od roku 1996

8,000+

zaměstnanců zapojených do vzdělávacího programu

50+

zemí se zapojením zaměstnanců