O společnosti Carrier

Společnost Carrier, postavená na základech vynálezu moderní klimatizace panem Willisem Carrierem v roce 1902, je předním světovým dodavatelem systémů topení, chlazení a klimatizace. Neustále se snažíme stavět na naší vlastní historii osvědčených inovací s novými produkty a službami, který zlepšují globální pohodlí a účinnost.

Vynález, který změnil svět

V roce 1902 vyřešil Willis Carrier jeden z nejožehavějších problémů lidstva tím, že dokázal regulovat interiér pomocí moderní klimatizace. Jeho vynález umožnil činnost nesčetných průmyslových oborů, podpořil globální produktivitu, zdraví a osobní pohodlí.

Dnes je možné nalézat inovace společnosti Carrier na celém světě a prakticky na každém kroku. Vytváříme pohodlné a produktivní prostředí, bez ohledu na klima. Chráníme globální řetězec dodávek potravin tím, že zachováváme kvalitu a čerstvost potravin a nápojů. Zajišťujeme zdraví a pohodlí tím, že zaručujeme správnou přepravu a rozvozy důležitých zdravotnických dodávek za přesně definovaných podmínek. Poskytujeme řešení, služby a vzdělávání pro zajištění ekologického stavitelství.

Jedná se pouze o zlomek toho, čím společnost Carrier činí svět lepším místem pro život, práci a zábavu.

Přirozené prvenství

Od samého počátku měla společnost Carrier jasnou vedoucí pozici. Nikoliv proto, že jsme vytvořili zcela nový a inovativní produkt, ale proto, jakým způsobem jsme to udělali, jsme dokázali nastavit standardy v odpovědnosti za životní prostředí. Od roku 1994 jsme vedli průmyslový obor při odstraňování chladiv poškozujících ozónovou vrstvu a současně jsme zaváděli mnoho špičkových a energeticky účinných systémů topení, klimatizace a chlazení.

Zachování životního prostředí a ochrana omezených přírodních zdrojů našeho světa je středobodem našeho podnikání. Chápeme důležitost udržování odpovědné rovnováhy mezi pohodlím, které si vytvoříme dnes, a světem, ve kterém budeme žít zítra.

Uspokojování potřeb zákazníků

Společnost Carrier přináší globální řešení nejen v široké škále aplikací topných, klimatizačních a chladících systémů.

  • Pohodlí domova – Milióny lidí důvěřují vedoucí pozici a odborným znalostem společnosti Carrier při poskytování efektivních řešení pro topení a chlazení v jejich domovech.
  • Řešení pro stavby – Setting the standard for performance, energy efficiency and sustainability, Carrier offers solutions in air conditioning, building controls and energy services for the building lifecycle.
  • Transportní chlazení – Carrier transport refrigeration equipment, cold chain monitoring solutions and replacement components ensure the safe, reliable transport of food and beverages, medical supplies and other perishable cargo to people and businesses around the world.
  • Komerční chlazení – naše chladící řešení, která slouží nápojovému a potravinářském průmyslu, stravovacím službám a potravinářským velkoobchodům i maloobchodům, jsou postavena na technologiích nové generace umožňujích zachovat čerstvost, zajistit bezpečnost a zlepšit vzhled potravin a nápojů v maloobchodech na celém světě.

Klíčové hodnoty

Společnost Carrier představuje světovou špičku v oblasti nejpokrokovějších technologií topení, klimatizace a chlazení. Společnost Carrier je součástí korporace UTC Climate, Controls & Security, což je jedna ze společností koncernu United Technologies Corp., předního poskytovatele řešení v leteckém a stavebním průmyslu po celém světě.
Natural Leadership and Sustainability at UTC