Przejdź do głównej zawartości
carrier-service-handshake_h carrier-service-handshake_sq

Platforma usługowa BluEdge®

BluEdge logo

Platforma usługowa BluEdge to nowa, najlepsza w swojej klasie oferta serwisowa i obsługi posprzedażnej firmy Carrier. Wykorzystując naszą niezrównaną wiedzę o produktach, platforma usługowa BluEdge zapewnia klientom doskonałą obsługę przez cały cykl życia ich urządzeń HVAC.​​

Usługi dla każdej firmy

Nasz wielopoziomowy model usług oferuje klientom szereg opcji spełniających określone potrzeby ich działalności. Jest to doskonałe rozwiązanie dla obiektów każdej wielkości.

Core
Ekonomiczne rozwiązanie dla klientów, którzy posiadają agregat wody lodowej podłączony do systemu i potrzebują standardowego wsparcia. Nasz podstawowy program pozwala nam wspierać Twoje potrzeby poprzez interwencje w trybie mieszanym - online i na miejscu.

Enhance
Jeśli szukasz całościowej konserwacji prewencyjnej, łączącej pomoc na miejscu z wysokim poziomem usług zdalnych, może być dla Ciebie odpowiedni nasz program Enhance. Zmaksymalizujemy okres eksploatacji, czas bezawaryjnego działania i wydajność Twojego sprzętu, zapewniając indywidualne wsparcie dla każdego z zasobów HVAC. Wybierz usługi zgodnie ze swoimi konkretnymi potrzebami, konfiguracją systemu i celami finansowymi. Oferując nasz program Enhance, gwarantujemy umowę zgodną z wymogami ustawy F-gazowej.

Elite
Nasz Program Elite to program najlepszej ochrony, gwarantujący spokój klientom, którzy wymagają najwyższego poziomu niezawodności sprzętu, czasu bezawaryjnego działania oraz bezpieczeństwa finansowego. W programie tym uwzględniona jest naprawa lub wymiana uszkodzonych części podlegających konserwacji, a w razie potrzeby możliwość wprowadzenia kompleksowego planu awaryjnego (urządzenie zastępcze).​

Przyszłość BluEdge

Jesteśmy dopiero na początku wdrożeń nowej odsłony usług serwisowych wraz z uruchomieniem BluEdge, ale już widzimy nieskończone możliwości naszej działalności serwisowej, aby zmienić świat na lepsze. Firma Carrier jest zaangażowana w zapewnianie zrównoważonych usług, które są w czołówce technologii i innowacji, inwestując w analizy predykcyjne i zdalną interwencję.
BluEdge będzie nadal ewoluować, aby jak najlepiej sprostać stale zmieniającym się potrzebom naszych klientów, więc bądź w kontakcie i sprawdzaj najnowsze informacje.

Pobierz broszurę