Carrier Polska Sp. z o.o.

jest częścią Carrier Global Corporation, wiodącego światowego koncernu przodującego w obszarach technologii dedykowanych budynkom. Carrier dostarcza rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia, jak również zaawansowane kompleksowe rozwiązania i usługi, sprawiające że budynki są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

MŁODSZY AUTOMATYK

Warszawa

Zakres obowiązków:
  • programowanie sterowników PLC
  • programowanie paneli operatorskich do wizualizacji procesów
  • uruchamianie, testowanie i programowanie falowników, pomp, itp.
  • uruchamianie, testowanie i programowanie komponentów automatyki
  • uruchamianie maszyn HVAC
  • wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR)
  • współpraca z klientem na etapie realizacji projektu

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe – chłodnictwo, automatyka i budowa maszyn, robotyka lub pokrewne – student IV roku
  • znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i budowy maszyn
  • umiejętność czytania oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat. B

Poszukiwane cechy i umiejętności
  • komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów
  • zdolność logicznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia prac (w tym samochód służbowy)
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę ze specjalistami z branży mechanicznej i automatycznej
  • przyjazne środowisko pracy

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Może Pani/Pan w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz mojego wizerunku (w przypadku zamieszczenia zdjęcia) przez Carrier Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Informujemy, że:

1. Administratorem Danych Osobowych jest Carrier Polska Sp. z o.o., ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa

2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

3. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV, po czym zostaną usunięte.

Informacje o polityce prywatności dla kandydatów Open in existing window