Carrier Polska Sp. z o.o.

jest częścią Carrier Global Corporation, wiodącego światowego koncernu przodującego w obszarach technologii dedykowanych budynkom. Carrier dostarcza rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia, jak również zaawansowane kompleksowe rozwiązania i usługi, sprawiające że budynki są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

W związku z rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy pracowników na stanowisko:

INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY

lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie do systemu zamówień od Inżynierów Sprzedaży,
  • Współpraca z Działem Logistyki oraz Finansów w procesie realizacji zamówień,
  • Prowadzenie i uaktualnianie plików z danymi działu sprzedaży,
  • Doradztwo techniczne wg kompetencji, kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny),
  • Przygotowywanie doborów urządzeń oraz przygotowywanie drobnych ofert, wycen,
  • Prowadzenia korespondencji z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,
  • Kompletowanie oraz przygotowanie dokumentacji technicznej oraz UDT, współpraca z UDT, wsparcie klientów w kontaktach z UDT,
  • Drukowanie i kompletowanie dokumentacji/dokumentacji UDT,

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem socjalnym,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne),
  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży HVAC
  • Chęć rozwoju, zaangażowanie w realizację celów,
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

Przed wysłaniem dokumentów prosimy o sprawdzenie czy zawierają klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carrier Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”
Informacje o polityce prywatności dla kandydatów