Dlaczego Carrier

Kultura firmy Carrier to przywództwo, nowatorstwo i zrównoważony rozwój. Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi i przykładaniu wagi do zaangażowania pracowników każdy członek firmy Carrier ma możliwość rozwoju, uczenia się i polepszenia swojej kariery.

Why CarrierCCR European team at Euroshop 2014 trade fair

Globalny zasięg

Pracownicy firmy Carrier mają cały świat w zasięgu ręki. Firma Carrier, stanowiąc część firmy UTC Climate, Controls & Security, czyli jednostki United Technologies Corporation, ma wsparcie prawie 50 000 pracowników ze 180 krajów. Współdzielenie perspektywy w kwestii rozwiązywania światowych wyzwań sprawia, że różni pracownicy firmy Carrier zaznaczają swoją obecność w każdym miejscu na świecie.

Lokalne zaangażowanie

Firma Carrier ma charakter międzynarodowy, ale doceniamy również znaczenie lokalnego zaangażowania. Ma to dla nas znaczenie, czy nasi pracownicy angażują się w działanie społeczności, w której żyją i pracują. Dlatego właśnie firma Carrier z dumą wspiera wolontariat i działalność charytatywną pod wieloma różnymi postaciami.

Kariery zbudowane na zaangażowaniu i wartościach

Firma Carrier, która powstała dzięki dziedzictwu nowatorstwa i przywództwa, jest nastawiona na rozwój technologiczny, docenia znaczenie indywidualnego rozwoju pracowników i dbałości o klienta na rzecz jakości swojej pracy. Jako pionier odpowiedzialności socjalnej i zarządzania przy dbałości o środowisko, firma Carrier stosuje ideę zrównoważonego rozwoju w każdym swoim działaniu. Ochrona środowiska naturalnego i ograniczenie zużycia ograniczonych zasobów na ziemi to centralne założenia naszej działalności biznesowej. Poważnie traktujemy naszą rolę jako naturalnego lidera.

Duże możliwości biznesowe

Firmy United Technologies Corporation i Carrier stale zajmują miejsce pośród najważniejszych firm i marek na świecie, prowadząc niezwykle skuteczne działania na każdym rynku, w których istnieją. Niezależnie od warunków ekonomicznych, realizujemy dynamiczną politykę wydajności i zapewniamy naszym udziałowcom stabilność ich inwestycji.Carrier

Carrier is a world leader in high-technology heating, air-conditioning and refrigeration solutions. Carrier is part of UTC Climate, Controls & Security, a unit of United Technologies Corp., a leading provider to the aerospace and building systems industries worldwide.