Společnost Carrier představuje mrazicí regál Velando® Compact Space: moderní řešení pro malé prodejny

ledna 28, 2015

KOLÍN NAD RÝNEM, Německo

Společnost Carrier Commercial Refrigeration Europe uvedla na trh nový mrazicí regál, který maloobchodníky zaujme svým moderním designem, výhodami modulárního řešení a nejnižší spotřebou energie ve své třídě. Mrazicí regál Velando® Compact Space (CS) je ideálním řešením pro supermarkety a samoobsluhy, jejichž prioritou je zvětšení volné podlahové plochy a jednotné uspořádání prodejny. Společnost Carrier, přední světový výrobce technologicky vyspělých řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení, je součástí jednotky UTC Building & Industrial Systems skupiny United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Carrier Velando Compact Space Plug-in Freezer Mrazicí skříň se zabudovaným agregátem Velando Compact Space

Malé prodejny, které mají k dispozici omezený prostor, potřebují flexibilní a úsporné mrazicí vybavení. Regál Velando CS má hloubku pouze 770 milimetrů, a tak umožňuje efektivnější využití podlahové plochy. Maloobchodníci, kteří se snaží co nejlépe využít své prostory, ovšem ocení nejen kompaktní design, ale i další prvky jeho provedení.

Mrazicí regál Velando CS má velké skleněné plochy a nabízí se také ve verzi s volitelnými skleněnými bočnicemi, díky nimž je vystavené zboží ještě více na očích a celá prezentace je o to efektnější. Jednotky bez bočnic lze propojit a vytvořit z nich jeden širší regál. Model Velando CS je navržen tak, aby na sebe propojené jednotky plynule navazovaly. Mrazicí regály řady Velando proto lze podle potřeby spojovat – výsledný celek působí naprosto celistvým dojmem. Jednotka je dostupná v konfiguraci se zabudovaným agregátem i v konfiguraci pro připojení na centrální agregát. Obě verze jsou vícepolicové a stylově shodné, aby prodejna vyhlížela jednotně.

Regál Velando CS v provedení pro připojení na centrální agregát se používá v kombinaci s revolučním systémem CO2OLtec® společnosti Carrier, jenž využívá přírodní chladivo CO2 s potenciálem globálního oteplování (GWP) 1. Verze se zabudovaným agregátem používá chladivo R-290 s nízkým potenciálem GWP. Obě tato chladiva odpovídají požadavkům připravovaného nařízení EU o fluorovaných skleníkových plynech.

Oba modely jsou vybaveny úspornými ventilátory, funkcí elektronické regulace teploty, volitelně mohou mít osvětlení LED a nevyhřívané dveře pro maximální úsporu.

„Mrazicí regál Velando Compact Space je perfektní volbou pro malé prodejny, které hledají flexibilnější mrazicí řešení. Pomůže jim efektivněji využít podlahovou plochu, ušetřit za energii a lépe prezentovat zboží,“ shrnuje Stefan Hemschemeier, ředitel programu pro malé prodejny společnosti Carrier Commercial Refrigeration Europe.

Mrazicí regál Velando CS vychází z nejnovějšího konceptu mrazicích řešení Carrier pro malé prodejny, v rámci něhož společnost nabízí řešení uzpůsobená pro specifické prostředí a požadavky malých obchodů. Chladicí a mrazicí skříně z programu pro malé prodejny umožňují optimální vystavení potravin na omezené prodejní ploše a zároveň stylové sladění všech prvků vybavení.

Podrobnější informace získáte na webové stránce www.carrier-refrigeration.com Společnost Carrier najdete také na Twitteru: @CarrierGreen.

Společnost Carrier
Společnost Carrier, u jejíhož zrodu stál vynálezce moderní klimatizace, je předním světovým výrobcem technologicky vyspělých řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení. Její odborníci navrhují udržitelná řešení spojující energeticky úsporné produkty, stavební prvky a energetické služby pro provozovatele obytných a komerčních budov, maloobchodníky a zákazníky z oboru dopravy a stravovacích služeb. Společnost Carrier je součástí jednotky UTC Building & Industrial Systems skupiny United Technologies Corp., která je jedním z největších dodavatelů pro odvětví leteckých a stavebních systémů na světě. Další informace jsou k dispozici na webové stránce www.carrier.com Společnost najdete také na Twitteru: @CarrierGreen on Twitter.

Carrier Media Contact Zuzana Heroldova Formulář zde